Cat'n'Robot

Cat'n'Robot strateji oyununda ücretsiz yer alın.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut125.78 MB
  • Sürüm1.2.1
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciMai Vu Duy
Cat'n'Robot indir; Kedi krallığınızı canavar birliklerine karşı korumaya yönelik hareket edecek ve bu doğrultuda görevlerinize odaklanacaksınız.

Kedilerin dünyası üzerine kurulan Cat'n'Robot mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek eğlenceli bir deneyim yaşayarak heyecanın tadını çıkarabilirsiniz. Kedi krallığınızı canavar birliklerine karşı korumaya yönelik hareket edecek ve bu doğrultuda görevlerinize odaklanacaksınız.

Krallığınız canavarlar tarafından istila edildi. Onların gücüne karşı daha güçlü bir şekilde performans sergileyerek oyun içerisinde başarı ede edeceksiniz. Kedi savaşçılarınızı düşman birliklerine karşı daha güçlü büyütün, düşmanlarınızı yenmek için robotunuzu büyütün. Basit, ama oynaması eğlenceli, bu destansı savaşlara kesinlikle kapılacaksınız. Cat'n'Robot dünyasında çok sayıda göreviniz olacak. Her birinde de başarı elde ettiğiniz sürece çeşitli ödüller kazanarak kendinizi güçlendireceksiniz. Krallığınızın düşmanların eline geçmesini istemezseniz yeteneklerinizi ortaya oyun.

Çok sayıda Gadget, her birinin kendine özgü yetenekleri var. Onları robot yetenekleri ile donatın ve onları düşmanlara karşı savunmak için silah olarak kullanın. Her kombinasyon farklı bir stratejidir. Bu, her oyunu yeni bir deneyim haline getirir. Bu sebeple kombinasyonlarınızı dikkatli bir şekilde yaparak ilerleyeceksiniz. Bir ordu asla yay kullanan savaşçı olmadan bir ordu olamaz. Savaş için şarttır, kazanmak adına taktiksel oyun becerilerinizi ve kahraman birliklerinizin gücünü kullanın. Okçularınızı daha güçlü büyütün. Hiçbir şey senin güçlü gücüne dayanamaz.

Efsanevi kahramanlar krallığı kurtarmak için orduna geri döndü. Kahramanlar güçlü güç ve özel yeteneklerle birlikte gelir. Canavarlara karşı mücadelede orduna en büyük destek onlar. Canavarlar krallıkta dehşete neden oluyor. Kedi ordusu bu sürüngenleri yenmek zorunda. 20 çeşit canavar ve patron var. Kedi ordusu onlara karşı destansı bir savaşa girecek. Kahramanlarınızın gücü yalnızca krallığınızı savunmakla kalmaz, düşmanlarınız tarafından yenilen kalelere saldırabilir ve geri kazanabilirsiniz. Her kale, ordunuz için birçok değerli ödülün yanı sıra muazzam bir meydan okumadır.

Karmaşık bir araştırma ve üretim sistemi ile yeni güçlü araçlar, kahramanlarınız için yeni nadir silahlar ve daha birçok büyülü büyü oluşturmak için düzinelerce materyal toplayabilirsiniz. Ordunuza para kazanmak için görevleri tamamlayın ve elde ettiğiniz paralar ile donanmanızı daha da güçlü bir hale getirin. Daha fazla Perks, ordu daha güçlü hale gelecektir. Sonsuz sayıda görev oyun içerisinde sizi bekliyor. Sınırsız sayıda strateji yapan 50'den fazla aracın sahibi olun. Burada taktiksel olarak hareket ederek başarı puanlarının sahibi olun.

Kahraman kedilerinizi farklı şekillerde yükselterek daha güçlü bir şekilde savunma yapabilirsiniz. Özel yeteneklere sahip 10'dan fazla kahraman ve daha fazla güçlendirme ögesi oyun içerisinde sizi bekliyor olacak. Orduyu desteklemek için 10'dan fazla evcil hayvanın yardımını alabilirsiniz. Bu şekilde hem ordunuz daha güçlü olur hem de donanmanız. Tek dokunuşla, yoğun savaşlar, iyimser müzik, sevimli grafik ve bağımlılık yapıcı oyun ile oynamak kolaydır. Cat'n'Robot Idle Defense size heyecan verici bir deneyim yaşatacak.

Cat'n'Robot indir